Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
  • Strana
  • 1

TEMA: Нисам неки риболовац ал волим да лутам

Нисам неки риболовац ал волим да лутам pre 10 godina 1 mesec #751

Поштовани, даме и господе :) ... Само да поздравим све људе здравог духа и да се делимично представим.
Неки дан био у Моровићу код некога мајстора за чамце. Каже, прави дрвене ?! Реко ај да видим, баш, кад човек за три дана састави праву лађу од 6 метери. Зино сам ко сом и кезио се као шаран целих пола сата. Обигравао око фришког чамца којег никад у животу нисам видео " голишавог ". Обиграво и сликаво, видећете после.
Ала сам га ошуперисао, ала смо се ошуперисали синоћ, замало да га нашуперишем, шта си се тако ошуперисао, бил се мала шуперисала... и тако у повратку целим путем, из Моровића. Закачим се тако за неку "страну" реч па је вртим ко нун чаке ( ваљда се одвојено пише ) кроз свакодневну доколицу.
Мој је другар пецарош и решио да му један љубичасти папир, како он каже, траје бар дваес година. Лично сам шоферирао двапут за Моровић на преговоре и примопредају. Пробали и неку "дуњу" од некаквога чувенога Ковиљчанина (за сваки случај великим словом ). Појели и гурманску пљеску крај моста у колеби. :) Ма, да не гњавим више... Стиго чамац јутрос и данас смо га терисали или катранисали, како већ ко воли да каже, јел. Нико од нас два то није радио али смо се распитали сто-пут. Најбоље да ја вама турим :) слике да видите да не лажем.
Ево саће, сам да ми колега ошуперише фотке на мејл !
Ја верујем у мук истине, Дунав ће постати море ... подавиће све.
Poslednja izmena: pre 10 godina 1 mesec od jovis. Razlog: Premeštena
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Нисам неки риболовац ал волим да лутам pre 10 godina 1 mesec #752

Ео слика !?!?
Prilozi:
Ја верујем у мук истине, Дунав ће постати море ... подавиће све.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Нисам неки риболовац ал волим да лутам pre 10 godina 1 mesec #757

  • Glod
  • Glod's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Administrator
  • Poruka: 72
  • Thank you received: 3
  • Karma: 0
Ko nije video Morović ne zna šta je propustio!
Ljudi nazivaju porocima zadovoljstva koja su im izmakla, a vrlinama slabosti koje su im preostale.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Нисам неки риболовац ал волим да лутам pre 10 godina 1 mesec #758

  • Damjan
  • Damjan's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Senior Boarder
  • Poruka: 50
  • Thank you received: 5
  • Karma: 1
Prelep čamac,neka te lepo služi !
Inače kažu da je drveni čamac naj bolji za ribolov, valjda naj manje širi zvuk kroz vodu od svih materijala ,pa manje i plaši ribe što ima logike,pogotovo kod opreznog šarana.
Jedino mana mu je to održavanje,mora svake godine da se vadi i premazuje...
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Нисам неки риболовац ал волим да лутам pre 10 godina 1 mesec #759

Ваистину, Глоде, ваистину.
Ја верујем у мук истине, Дунав ће постати море ... подавиће све.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Нисам неки риболовац ал волим да лутам pre 10 godina 1 mesec #760

Служиће мог пријатеља који је риболовац. Што се тиче одржавања, то је само још један " изговор " више да се буде крај реке, дружи и попије која више. ;) Скоро је готов. Још само да га садолином премажемо. Наравно, у боји храста.
Ја верујем у мук истине, Дунав ће постати море ... подавиће све.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Strana
  • 1
Time to create page: 0.263 seconds

Pretraži Trofej